חדשות

טפסי ייפוי כוח והודעה על מורשי חתימה
טפסי ייפוי כוח והודעה על מורשי חתימה
05.08.2012
  שלום רב, לנוחיותכם, מצ"ב טפסי הודעה על מורשי חתימה ויפויי כוח לאסיפה הכללית שתתקיים ב-10.08.12 (ר' ידיעה נפרדת): הודעה על מורשי חתימה ייפוי כוח לאסיפה הכללית נא להגיע עם הטפסים מלאים וחתומים לאסיפה הכללית.                      בברכה,                      איגוד ההאבקות בישראל
פרוטקול ועדת מנדטים
פרוטקול ועדת מנדטים
26.07.2012
שלום רב, לצפיה והורדה של פרוטוקל ועדת המנדטים שהתקיימה ברחובות, בתאריך 25.07.2012 נא ללחוץ על הקישור הבא: http://www.isr-wrestling.org/CCF26072012_00000.pdf   * ערעורים על תוצאות הועדה יש לשלוח בדוא"ל בלבד לכתובת: contact@isr-wrestling.org או maxgl@isr-wrestling.org. את הערעורים יש לשלוח עד יום שלישי,  31.07.12 בשעה 09:00! ערעורים שיוגשו באיחור לא יטופלו!! ** חלה טעות טכנית בגינה לא הופיעו הפועל ב"ש והפועל קרית גת ברשימה. הטעות תוקנה.                                                                                                                                                           בברכה,                                                                                                איגוד ההאבקות בישראל  
הזמנה לאסיפה כללית של איגוד ההאבקות בישראל
הזמנה לאסיפה כללית של איגוד ההאבקות בישראל
04.07.2012
  שלום רב, הנכם מוזמנים לאסיפה הכללית השנתית של  "איגוד ההאבקות בישראל" (מספר עמותה 580244846) לצורך אישור מאזן ודיון בקוד הגנרי, אשר תתקיים בתאריך 10.08.2012, יום שישי בשעה 10:00 ב"מכללה להשכלת מבוגרים" ברחובות.   10:00-10:30: התכנסות וחלוקת קולות הצבעה 10:30: תחילת הישיבה   סדר יום: בחירת יו"ר ומזכיר האסיפה אישור מאזן לשנת 2011 דיון בנושא הקוד הגנרי שונות   בכבוד רב, איגוד ההאבקות בישראל
תוצאות אליפות היחידה לספורטאים צעירים מצטיינים
תוצאות אליפות היחידה לספורטאים צעירים מצטיינים
30.05.2012
באליפות היחידה לספורטאים צעירים מצטיינים שהתקיימה ב 28.5.2012 בחולון נראתה נוכחות מרישמה של אגודות אשר הגיעו עם קרוב ל 200 ספורטאים שהראו רוח תחרותית וספורטיבית למרות גילם הצעיר. בדירוג הקבוצתי בסגנון חופשי שנת 1997-1998 זכתה במקום הראשון אגודת "מכבי עמי באר-שבע", במקום השני זכתה אגודת "הפועל אשדוד" ובמקום השלישי זכתה אגודת "עצמה עמי בת-ים". בשנתון 1999-2000 זכתה במקום הראשון הקבוצתי אגודת "הפועל אשדוד", במקום השני זכתה אגודת "עצמה עמי בת-ים" ובמקום השלישי זכתה אגודת "מכבי עמי באר-שבע". בדירוג הקבוצתי בסגנון יווני-רומי שנת 1997-1998 זכתה במקום הראשון אגודת "הפועל כרמיאל", במקום השני זכתה אגודת "הפועל לוד" ובמקום השלישי זכתה אגודת "הפועל עכו". בשנתון 1999-2000 זכתה במקום הראשון הקבוצתי אגודת "קידום האבקות רחובות", במקום השני זכתה אגודת "הפועל כרמיאל" ובמקום השלישי זכתה אגודת "מכבי עמי ערד". להלן התוצאות האישיות במשקלים ובסגנונות השונים: תוצאות אליפות היחידה לספורטאים צעירים מצטיינים בנות: במשקל 40 ק"ג: 1. מרטינוב אלונה – קידום רחובות. 2. מישייב עדן – הפועל הישגי באר-שבע. 3. מישייב אסיה – הפועל הישגי באר-שבע. במשקל 48 ק"ג: 1. בנדולה קיטרינה – הפועל בית דני. 2. לייזרונוק ליזה – הפועל בית דני. במשקל 52 ק"ג: 1. בר-חן דניאלה – הפועל הישגי באר-שבע. 2. קצובה אודליה – הפועל הישגי באר-שבע. במשקל 57 ק"ג: 1. אלינור יאגייב – הפועל הישגי באר-שבע. 2. ורוניקה סקרניקוב – הפועל אשדוד. במשקל 62 ק"ג: 1.רובינוב יעל – הפועל בית-דני. 2. קרברסקי בטי – הפועל בית-דני. תוצאות אליפות היחידה לספורטאים צעירים מצטיינים שנת לידה 1999-2000 בסגנון חופשי: במשקל 35 ק"ג: 1. רונן אלייב –עוצמה עמי בת ים. 2 .קלסניקוב יונתן-  מכבי עמי באר-שבע. 3. פניבלוב איתן – מכבי עמי נצרת עילית. 3. פנחסוב ארתור – עוצמה עמי חולון. במשקל 38 ק"ג: 1.חלפין אריאל – מכבי עמי נצרת עילית. 2. זרבלייב אריאל – עצמה עמי בת ים. 3. פיסרנקו דניאל – הפועל אשדוד. במשקל: 42 ק"ג: 1. רחביאשוילי גורם – הפועל אשדוד. 2. דורודנוב פימה- הפועל באר-שבע. 3.נפתלי רוני – עצמה עמי בת ים 3.  איזרסקי דניאל – מכבי אשקלון. במשקל 47 ק"ג: 1. איפראימוב אילן – מכבי עמי נצרת עילית. 2. אשורוב סלביק – מכבי עמי שדרות. 3. סידחלילוב סינובר – מכבי אשקלון. 3. פילטוב ניקיטה – מכבי עמי נצרת עילית. במשקל 53 ק"ג: 1. שמינוב דוד – הפועל אשקלון. 2. קספרוביץ' מקס – מכבי עמי בת ים. 3. מרצ'יוק אלכס – הפועל באר-שבע. 3. קוזלוב איתי – מכבי עמי נצרת עילית. במשקל 59 ק"ג: 1. פשצ'קו פיליפ – הפועל אשדוד. 2. מושייב סלמון – הפועל באר שבע. 3. אומנסקי בני – מכבי עמי באר-שבע. 3. וסילניצקי דניאל – הפועל אשדוד. במשקל 66 ק"ג: 1. וייסמן ליאור – הפועל אשדוד. 2. לוגוטוב ניקיטה – מכבי עמי באר-שבע. 3. אלטשולר ליאור – מכבי עמי באר-שבע. 3. שמיילוב שון – מכבי עמי שדרות. במשקל 73 ק"ג: 1. בדלבייב תמיר – הפועל אשדוד. 2. דיזיק אלעד – הפועל הישגי באר-שבע. 3. טרסוב יניב – מכבי עמי באר-שבע. במשקל 85+ ק"ג: 1. דוידוביץ' נזר – מכבי אשקלון. 2. סנצוב אדוארד – עצמה עמי חולון. 3. ישראל בר – מכבי עמי נצרת עילית.  תוצאות אליפות היחידה לספורטאים צעירים מצטיינים שנת לידה 1997-1998 בסגנון חופשי: במשקל 38 ק"ג: 1. מחטין גיא – מכבי עמי נצרת עילית. 2. לאון משינסקי – הפועל אשדוד. 3. דוד צ'קטאורי – מכבי עמי שדרות. במשקל 42 ק"ג: 1. חלפין יובל – מכבי עמי נצרת עילת. 2. סטרומינסקי מיכאל – מכבי עמי באר-שבע. 3. קץ דניאל – מכבי עמי באר-שבע. במשקל 47 ק"ג: 1. פופוב דניאל – מכבי עמי באר-שבע. 2. גוטרבסקי מקסים – מכבי אשקלון. 3. דוידוב נתנאל – מכבי עמי באר-שבע. 3. גוליאק חנוך – הפועל אשדוד. במשקל 53 ק"ג: 1. אסייב רמון – הפועל באר-שבע. 2. אליזדה מטין – הפועל הישגי באר-שבע. 3. קלשניקוב יורי – מכבי עמי באר-שבע. 3. צסרסקי דן – מכבי עמי באר-שבע. במשקל 59 ק"ג: 1. סירוברונסקי דניאל – עצמה בת ים. 2. עזרייה סמואל – מכבי אשקלון. 3. סבצ'ניקוב ולד –הפועל באר-שבע. 3. שפירא אילן – הפועל אשדוד. במשקל 66 ק"ג: 1. גלמן יעקוב – הפועל אשדוד. 2. גרנד דניאל – מכבי עמי באר-שבע. 3. אזייב טוליק – מכבי עמי שדרות. 3. חחלוב אדי – מכבי עמי באר-שבע. במשקל 73 ק"ג: 1. נפתלי ליאור – עצמה עמי בת ים. 2. אוסיפוב ארטיום – מכבי אשקלון. 3. קיסילבסקי יבגני – מכבי עמי באר-שבע. 3. עזיזוב ישראל – מכבי עמי שדרות. במשקל 85 ק"ג: 1. לבקובסקי דוד – הפועל אשדוד. 2. דניאל טרטריאן – מכבי אשקלון. 3. קזריאן פאול – עצמה עמי בת ים. 3. דן מיכאל – עצמה עמי בת ים. במשקל 85+ ק"ג: 1. נחום טרבוב – הפועל באר-שבע. 2. טבורקין שון – מכבי אשקלון.   תוצאות אליפות היחידה לספורטאים צעירים מצטיינים שנת לידה 1999-2000 בסגנון יווני רומי: במשקל 32 ק"ג: 1. שיינקמן ליאור – הפועל הישגי כרמיאל. 2. סרולייביץ' יניב – מכבי עמי ערד. במשקל 35 ק"ג: 1. שניידר ארתור – הפועל כפר גלים. 2. גודפריד דניאל – הפועל בית-דני. במשקל 38 ק"ג: 1. טורמחן דניאל – קידום רחובות. 2. סדגייב ירון – הפועל הישגי כרמיאל. 3. אוסנסב מקסים – קידום רחובות. במשקל 42 ק"ג: 1. דוברון דניאל – הפועל הישגי כרמיאל. 2. מונבייב יורי – קידום רחובות. 3. סטליצה ניק – מכבי עמי ערד. במשקל 47 ק"ג: 1. קובולנקו דניאל – מכבי עמי ערד. 2. בניימינוב גרצל – קידום רחובות. 3. פרילקי מקסים – הפועל כפר גלים. במשקל 53 ק"ג: 1. גלמן אילן – מכבי עמי ערד. 2. יבידזה בגרטי – הפועל בית-דני. 3. דוכבני לאון – קידום רחובות. במשקל 59 ק"ג: 1. איברגיממוב אסיף – הפועל לוד. 2. גפן רז – קידום רחובות. 3. טתרין קיריל – קידום רחובות. במשקל 66 ק"ג: 1. קוביאשוילי לבן – הפועל בית-דני. 2. פייחסוב רומן – קידום רחובות. 3. צ'וגונוב מקסים – מכבי עמי ערד.   תוצאות אליפות היחידה לספורטאים צעירים מצטיינים שנת לידה 1997-1998 בסגנון יווני רומי: במשקל 35 ק"ג: 1. ויסוצקי מקסים – הפועל הישגי כרמיאל. 2. גורבנקו דניאל – הפועל הישגי כרמיאל. במשקל 42 ק"ג: 1. אלייב שמול – הפועל לוד. 2. סוקולובסקי עידן – הפועל עכו. 3. בודייני סלביק – מכבי עמי ערד. במשקל 47 ק"ג: 1. שניידר דניאל – הפועל כפר גלים. 2. רודנצקי ארטיום – קידום רחובות. 3. נרזנוי אדם – הפועל עכו. 3. פשטובצקי אלכסנדר – הפועל כרמיאל. במשקל 53 ק"ג: 1. מלין מיכאל – הפועל כרמיאל. 2. מתרוסוב ניקיטה – הפועל עכו. 3. קנבסקי שרון – מכבי עמי ערד. 3. מרצקו דימיטרי – הפועל עכו. במשקל 59 ק"ג: 1. גורביץ' יונתן – הפועל כרמיאל. 2. פורטנוי ניקיטה – הפועל עכו. 3. יונייב נתנאל –הפועל לוד. 3. פורטנוי מרק – הפועל עכו. במשקל 66 ק"ג: 1. רובינוב ניסן – מכבי עמי ערד. 2. ברקוביץ' מיכאל – הפועל לוד. 3. סורוקה שון – הפועל כרמיאל. 3. קרסולצ'יקוב דוד – הפועל כפר גלים. במשקל 85 ק"ג: 1. שרפמן תום – הפועל כרמיאל. 2. אוריגשוילי אלכסנדר – הפועל בית-דני. 3. טרוטס קונסטנטין – קידום רחובות. במשקל 85+ ק"ג: 1. קוטוב מקסים – הפועל לוד. 2. בבייב ברוך – קידום רחובות. 3. קוניבולוצקי ויקטור – הפועל לוד.    
איגוד ההאבקות בפייסבוק
איגוד ההאבקות בפייסבוק
23.04.2012
איגוד ההאבקות בישראל מזמין את כל הספורטאים, המאמנים ואוהבי הספורט להצטרף לעמוד הפייסבוק של האיגוד. אתם מוזמנים להכנס לקישור הבא: https://www.facebook.com/isrwrestling?bookmark_t=page ולעשות לנו LIKE !!! אנו מחכים לתמונות שלכם לחוויות וכמובן להערות....
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25
Israel Wrestling Federation
P.O. Box 3408
Beer Sheva
Israel
Tel: 972-8-8530492
Fax: 972-8-8531630
contact@iwf.org.il
איגוד ההיאבקות בישראל
ת.ד. 3408
באר שבע
טלפון: 08-8530492
פקס: 08-8531630
עמותה מס' 580-244-846
contact@iwf.org.il